Hasbro Play Doh

Prawa autorskie

 

Strona Internetowa akademia-playdoh.pl chroniona prawem i nie może być kopiowana lub/i naśladowana w całości ani w części. Żadne elementy graficzne, logo, zdjęcia ani teksty ze Strony Internetowej akademia-playdoh.pl oraz zawartych na niej podstron nie mogą być kopiowane w całości lub części i publikowane na innych stronach bez uzyskania pisemnej zgody Hasbro Poland Sp. z o.o.

 

Hasbro Poland Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie informacji zawartych w tekstach, dokumentach oraz związanych z nimi grafikach publikowanych na Stronie Internetowej akademia-playdoh.pl. Hasbro Poland Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę aktualności danych prezentowanych na przedmiotowym serwisie. Publikowane informacje są uaktualniane okresowo.

 

Prawa autorskie: Copyright 2018 Hasbro Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Znaki handlowe oraz nazwy innych produktów i instytucji wymienionych na Stronie Internetowej akademia-playdoh.pl są zastrzeżonymi znakami towarowymi.