Hasbro Play Doh

Akademia wyobraźni

sponsorzy nagród w konkursach

hasbro

Ogrodosfera to jeden z największych ogrodniczych sklepów internetowych na rynku. Posiadamy sześcioletnie doświadczenie w dostarczaniu produktów potrzebnych do urządzania ogrodu i do tworzenia z niego urokliwego miejsca relaksu oraz zabaw z dziećmi.
W naszym asortymencie znajduje się stale ponad 10 tyś produktów z zakresu m.in. architektury ogrodowej, sprzętu do uprawy roślin, mebli ogrodowych, sprzętu sportowego do ogrodu, oraz produktów dla dzieci.
Za nami kilkadziesiąt tysięcy udanych transakcji, których przeprowadzenie pozwoliło nam uzyskać najważniejsze w branży certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Tworząc ofertę produktów dla naszych klientów, staramy się, aby były to rzeczy nie tylko wpisujące się w najnowsze trendy, dobre jakościowo i o najlepszej na rynku cenie, ale też aby były to przedmioty trafiające w potrzeby klientów, z którymi rozmawiamy na co dzień i słuchamy ich opinii. 
Szczególny nacisk kładziemy na tworzenie ciekawej oferty produktów dziecięcych przeznaczonych do użytku w ogrodzie: place zabaw, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie, baseny ogrodowe, domki dla dzieci i wiele innych. Są to  przedmioty opatrzone ogólnoeuropejskimi specjalistycznymi certyfikatami jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Wstecz